Kredyt bez zdolności

Kredito > Kredyty > Kredyt bez zdolności

Kredyt bez zdolności

Uzyskaj kredyt nawet w trudnej sytuacji

Kredyt bez zdolności kredytowej z Kredito

Kredyt bez zdolności

Kredyt bez zdolności kredytowej to rozwiązanie Twoich problemów w walce z zadłużeniem. Skomplikowana sytuacja finansowa, wcześniejsze problemy z terminową spłatą, a nawet wpisy do baz BIK czy KRD, nie muszą przesądzać o tym, czy otrzymasz potrzebne finansowanie. Wsparcie ekspertów Kredito sprawi, że szybko i bez stresu pozyskasz kredyt bez zdolności kredytowej, dopasowany do Twoich potrzeb.

Kredyt bez zdolności

Podejmując współpracę z naszymi ekspertami masz gwarancję minimum formalności. Wszelkie kwestie, które mogą odbyć się bez Twojego udziału, zostaną kompleksowo i bezzwłocznie przeprowadzone przez eksperta. Dzięki temu oszczędzasz swój czas, a także nerwy. Z naszą pomocą uzyskasz kredyt bez zdolności kredytowej z minimum formalności, bez zbędnych dokumentów, w krótkim czasie.

Kredyt bez zdolności

Dobre warunki kredytowania zarezerwowane tylko wybranych? Na pewno nie u nas. Doświadczenie eksperci Kredito wiedzą gdzie warto złożyć wniosek o kredyt bez zdolności, a następnie, dzięki możliwości prowadzenia negocjacji, pozyskają dla Ciebie najlepsze dostępne finansowanie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, i ciesz się korzystnym kredytem bez zdolności.

Kredyt bez zdolności

Środki pozyskane w formie kredytu bez zdolności możesz przeznaczyć na dowolny cel, zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Nie musisz informować kredytodawcy we wniosku kredytowym, jaki jest cel kredytu. Nie zostaniesz z tego w żaden sposób rozliczony, co oznacza, że nikt nie będzie weryfikował tego, na co zostały wydane środki z kredytu bez zdolności kredytowej.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Co oferujemy?

  Profesjonalna pomoc w pozyskiwaniu kredytu bez zdolności

  Wsparcie na każdym etapie procesu

  Oferujemy merytoryczne wsparcie na każdym etapie kredytowania, od wyboru najlepszej oferty, przez analizę zdolności i złożenie wniosku, aż do dnia spłaty ostatniej raty kredytu bez zdolności.

  Kredyt bez zdolności

  Liberalna ocena zdolności kredytowej

  Bank odrzucił Twój wniosek? Kredyt bez zdolności kredytowej, gdzie pożyczkodawca stawia znacznie mniej rygorystyczne warunki względem pożyczkobiorcy, jest rozwiązaniem dla Ciebie.

  Kredyt bez zdolności

  Najlepsze warunki i dodatkowa gotówka

  Z naszym wsparciem możesz liczyć na najlepsze, dostępne w Twojej sytuacji, warunki kredytowania. Pozyskamy środki na spłatę aktualnych długów, a także gotówkę na dowolne wydatki.

  Kredyt bez zdolności
  Kredyt bez zdolności

  Bank odrzucił Twój wniosek?

  Pożyczka bez zdolności kredytowej z Kredito

  Banki, zobowiązane przepisami, nie podejmują zbędnego ryzyka. Dlatego w gronie swoich klientów najchętniej widzą osoby posiadające stałe i pewne źródło dochodów, które zawsze regularnie spłacają swoje zobowiązania. Klient, który boryka się z problemami finansowymi, często nie może liczyć na wsparcie. Pamiętaj! Każdy kolejny wniosek trafia do BIK i obniża Twój scoring i wiarygodność kredytową. Dlatego nie trać czasu i nerwów. Zgłoś się do nas, nawet jeśli bank odrzucił Twój wniosek. Z nami Twoje szanse rosną. Możemy pozyskać dla Ciebie kredyt bez zdolności kredytowej – nawet 150 tys zł., przy minimum formalności.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Kredyt bez zdolności

  Najlepszy sposób na wyjście z zadłużenia

  Kredyt bez zdolności kredytowej to szansa na nowy start. Dzięki pozyskanym środkom możesz nie tylko spłacić swoje długi, ale także pozyskać dodatkowy kapitał na swoje wydatki na dowolny cel. Tylko jak pozyskać potrzebne finansowanie, kiedy ze względu na problemy finansowe i niestabilną sytuację, bank odmawia wsparcia?

  Już pierwsza odmowa może zniechęcać, wywołać stres, a w końcu rezygnację. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że rynek kredytów i pożyczek jest bardzo szeroki i oferuje różnorodne rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie kredyt bez zdolności kredytowej. W przypadku skorzystania z naszej oferty, nie rzadko wszelkie formalności załatwisz całkowicie zdalnie. Bez konieczności wychodzenia z domu, w dyskretny i szybki sposób, pozyskasz potrzebną gotówkę na spłatę długów i dodatkowe środki na własne cele. Oferta skierowana jest także do osób, które miały w przeszłości problemy ze spłatą, dla banku ich dochody są niewystarczające czy też proponowana przez bank kwota kredytu, jest dla nich niewystarczająca.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Szybkie wsparcie przy kłopotach finansowych

  Jak otrzymać kredyt bez zdolności?

  Kredyt bez zdolności

  Wieloletnie doświadczenie ekspertów z Kredito to Twój klucz do pozytywnej decyzji w sprawie kredytu bez zdolności kredytowej. Bez składania niepotrzebnych wniosków, także dla osób zadłużonych, z negatywną historią kredytową. Kredyt bez zdolności kredytowej z pomocą Kredito to tylko niezbędne formalności i zero stresu. Popraw swoją sytuacje finansową, spłać zaległe zobowiązania i odzyskaj długo wyczekiwany spokój.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Kredyt bez zdolności

  Co obniża Twoją zdolność kredytową?

  Kredyt bez zdolności

  Każda instytucja finansowa podchodzi do kwestii zdolności kredytowej nieco inaczej. Fakt, że bank odmówił Ci kredytu nie oznacza, że już nigdzie nie otrzymasz potrzebnego wsparcia finansowego. Zbyt niskie zarobki, forma zatrudnienia nie akceptowana przez daną instytucję, negatywne wpisy w bazach czy wiele osób na utrzymaniu – to czynniki, które mogą obniżać Twoją zdolność kredytową, jednak nie przesądzają o tym, że nie masz szans na kredyt bez zdolności. Musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać!

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Pozbądź się długów

  Pamiętaj! Twoja sytuacja nie jest powodem do radości, jednak obawy i strach, nigdy nie powinny odwieść Cię od szukania pomocy. My nie oceniamy! Każdego klienta traktujemy z należytym szacunkiem i podchodzimy do jego sytuacji w sposób indywidualny i profesjonalny. Nam również zależy na tym, abyś zmierzył się ze swoim zadłużeniem i ustabilizował swoją sytuację finansową. Pracujemy na wspólny sukces. Oferujemy wsparcie na każdym etapie kredytowania. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces kredytowania, wynegocjujemy możliwie najlepsze warunki i będziemy dla Ciebie wsparciem aż do dnia spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odciążymy nie tylko Twój domowy budżet, ale także Ciebie – zwracając Ci tak potrzebną stabilizację finansową.

  Wybierz kredyt bez zdolności

  Nie pobieramy przedpłat. Oznacza to, że nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać spokojne życie wolne od długów. Niezależnie od tego jaki rodzaj finansowania leży w kręgu Twojego zainteresowania, jesteś osobą prywatną czy prowadzisz działalność, składałeś już bezowocnie wnioski w różnych instytucjach czy dopiero starasz się o pierwszy kredyt – służymy pomocą. Przeanalizujemy Twoją sytuację i zdolność kredytową, wybierzemy najlepsze rozwiązanie i złożymy wniosek, a także wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowania. Odpowiemy na wszelkie pytania i nurtujące Cię kwestie. Nie chcesz przepłacać na kredycie? Trafiłeś idealnie – z naszą pomocą wybierzesz najlepiej jak to możliwe.

  Przykład reprezentatywny

  Kredyt bez zdolności

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Kredyt bez zdolności

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Kredyt bez zdolności

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Kredyt bez zdolności

  Nie pobieramy przedpłat.

  Kredyt bez zdolności

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Kredyt bez zdolności

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA