Pożyczka na spłatę długów

Kredito > Pożyczki > Pożyczka na spłatę długów

Pożyczka na spłatę długów

Raz na zawsze pozbądź się długów

Pożyczka na spłatę długów z Kredito

Pożyczka na spłatę długów

Pożyczka na spłatę długów to realny i skuteczny sposób na wyjście z pętli zadłużenia. Osoby poważnie zadłużone mogą czuć się jak w pułapce bez wyjścia. Jednakże z naszego doświadczenia wiemy, że nie ma sytuacji, których nie da się pomyślnie rozwiązać. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak szukać, aby skutecznie pozyskać potrzebne środki finansowe. Z pomocą Kredito możesz podjąć odpowiednie kroki, aby wyjść z pętli zadłużenia i ponownie cieszyć się życiem bez długów.

Pożyczka na spłatę długów

Pożyczka na spłatę długów to jedno zobowiązanie, z jednym terminem spłaty. Skończą się Twoje problemy ze zbyt dużą ilością rat i koniecznością pamiętania o wielu różnych terminach spłat, na rzecz różnych kredytodawców. Z pomocą pożyczki na spłatę długów spłacisz aktualne kredyty i pożyczki. Tym samym zyskasz porządek w swoich finansach i uwolnisz więcej miejsca w domowych budżecie na dowolne wydatki. Do spłaty pozostanie Ci tylko jedna rata.

Pożyczka na spłatę długów

Okres kredytowania wydłużymy zgodnie z Twoimi potrzebami. Dzięki maksymalnie długiemu okresowi spłaty pożyczki na spłatę długów, zyskasz ratę dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Poczujesz się pewnie i spokojnie oraz zyskasz przeświadczenie, że wyjście z długów to tylko kwestia czasu. Rata będzie niższa niż suma aktualnych zobowiązań, dzięki czemu nie będzie stanowiła wyzwania, a spłata będzie już tylko formalnością.

Pożyczka na spłatę długów

Prowadzimy negocjacje na szczeblach decyzyjnych w bankach i instytucjach pożyczkowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i znamy praktyki poszczególnych instytucji. Ze wsparciem doradców z Kredito masz pewność, że nie otrzymasz decyzji odmownej z błahego powodu. Z naszym wsparciem Twoje szanse na pozytywną decyzję w sprawie pożyczki na spłatę długów są maksymalnie wysokie. Możemy rozwiązać Twoje problemy finansowe praktycznie od ręki.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  W naszej ofercie

  Skuteczna pomoc w pozyskaniu pożyczki na spłatę długów

  Bez weryfikacji w BIK

  Pożyczka na spłatę długów może zostać udzielona także na oświadczenie, bez konieczności weryfikowania klienta w bazach dłużników. Zaproponujemy Ci kredyt dopasowany do Twoich potrzeb.

  Pożyczka na spłatę długów

  Wysokie kwoty i niska rata

  To połączenie, którego najbardziej potrzebujesz – pozyskamy dla Ciebie kredyt, którym spłacisz aktualne długi, a dzięki odpowiednio wydłużonemu okresowi spłaty, rata będzie niska i łatwa do spłaty.

  Pożyczka na spłatę długów

  Minimum formalności

  Wyręczamy naszych klientów ze wszystkich możliwych formalności, poprawiamy zdolność kredytową i scoring BIK. Sprawy nie wymagające Twojego udziału zostaną załatwione bezzwłocznie.

  Pożyczka na spłatę długów
  Pożyczka na spłatę długów

  Realna walka z nadmiernymi długami?

  Spłata zadłużenia z pożyczką na spłatę długów

  Zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe mają w swojej ofercie wiele produktów dedykowanych osobom zadłużonym. Począwszy od pożyczek gotówkowych, przez konsolidacyjne, dla zadłużonych czy pożyczki na spłatę długów. Jednak to właśnie instytucje pożyczkowe cechują się znacznie bardziej liberalnym podejściem do zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy, niższymi wymaganiami wobec klienta i maksymalnie uproszczonymi procedurami pozyskiwania zobowiązań. Pozyskanie pożyczki na spłatę długów jest często możliwe całkowicie online, bez konieczności odwiedzania stacjonarnej placówki firmy. Często wystarczy jedynie poprawnie wypełniony wniosek i przelew weryfikacyjny, abyś jeszcze tego samego dnia, mógł cieszyć się potrzebną gotówką.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Pożyczka na spłatę długów

  Czy możliwe jest pozyskanie pożyczki bez zdolności kredytowej?

  Osoby nadmiernie zadłużone to osoby mające problemy ze zdolnością kredytową. W przypadku samodzielnego wnioskowania o pożyczkę na spłatę długów może okazać się to przeszkodą, której nie uda nam się pokonać. W przypadku skorzystania z naszej pomocy otwierają się przed Tobą zupełnie inne możliwości i maksymalizujesz w ten sposób swoje szanse na pozytywną decyzję.

  Wbrew powszechnym opiniom firmy pożyczkowe wcale nie udzielają pożyczek każdemu. Niezależnie od tego czy starasz się o kredyt czy pożyczkę, musisz się do tego odpowiednio przygotować. Doradcy kredytowi z Kredito dokładnie przeanalizują Twoją sytuację, potrzeby i możliwości. Polepszą Twoją zdolność kredytową oraz uporządkują Twój BIK. Wybierzemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, spośród wszelkich dostępnych. Następnie w wybranej instytucji wynegocjujemy dla Ciebie możliwie najlepsze warunki kredytowania. Dzięki naszym możliwościom negocjacyjnym możesz liczyć na spersonalizowaną ofertę, której nie otrzymasz w pojedynkę. Wiemy jak podnieść Twoją zdolność kredytową i szanse na pozytywną decyzję. Nie pobieramy żadnych przedpłat. Z naszą pomocą możesz tylko zyskać.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Pożyczka na spłatę długów

  Opłacalne rozwiązanie Twoich problemów finansowych

  Pożyczka na spłatę długów

  Wiele osób uważa, że kolejna pożyczka na spłatę poprzedniej, nie może być skutecznym, a przede wszystkim długofalowym rozwiązaniem kłopotów finansowych. Jednak pożyczka pożyczce nie równa. Pożyczka na spłatę długów to dedykowane rozwiązanie, którego celem jest pomoc w walce z nadmiernym zadłużeniem. To nie kolejne zwykłe zobowiązanie. To pieniądze, dzięki którym spłacisz zadłużenie, przestaniesz generować dodatkowe koszty związane z nieterminową spłatą wszystkich rat z osobna i odzyskasz niezależność finansową. Nie pozwól aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, abyś bezpiecznie wydostał się z kłopotów finansowych.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Korzystne oddłużanie

  Pożyczka na spłatę długów na dobrych warunkach

  Pożyczka na spłatę długów

  Masz niespłacone kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki? Brakuje Ci środków na spłatę wszystkich długów z osobna? Nie masz gotówki na własne wydatki? Spłacanie wielu zobowiązań jednocześnie jest niekorzystne zarówno dla Twojego budżetu, jak i Twojej psychiki. Nie pogłębiaj swoich problemów i postaw na pożyczkę na spłatę długów z Kredito. Połączymy Twoje długi w jedną pożyczkę. Dopasujemy wysokość raty do Twoich możliwości, tak aby spłata już nigdy nie stanowiła wyzwania.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

  Problem nadmiernego zadłużenia dotyka coraz więcej osób. Musisz wiedzieć, że nie jest to sytuacja idealna, jednak nie jest to także powód do wstydu. Istnieją rozwiązania, które mogą przywrócić Ci równowagę finansową i spokój psychiczny. To właśnie my jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Działamy kompleksowo. Nie odmawiamy pomocy nikomu. Podejmujemy się każdego wyzwania i udzielamy wsparcia nawet najbardziej zadłużonym. Nie ma dla nas sytuacji niemożliwych. Jesteśmy do dyspozycji naszego klienta na każdym etapie kredytowania, aż do dnia spłaty ostatniej raty nowej pożyczki na spłatę długów. Nie pobieramy przedpłat. Nasze działania są w pełni transparentne, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

  Jak działa pożyczka na spłatę długów?

  Pozbycie się wielu różnych kredytów i pożyczek za pomocą nowego zobowiązania, to szansa na nowe życie bez długów. Ze wsparciem doradców z Kredito proces pozyskania pożyczki na spłatę długów będzie nie tylko prosty i bezstresowy, ale przede wszystkim skuteczny. Szczegółowo przeanalizujmy Twoją sytuację. Przygotujemy wniosek i przeprowadzimy negocjacje z osobami decyzyjnymi w wybranej instytucji. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy w sprawie pożyczki na spłatę długów i terminowa spłata nowej raty. Możemy także pozyskać dodatkowe środki, które będziesz mógł przeznaczyć na dowolne cele. Wszystko w oparciu o minimum formalności. Obsługujemy klientów z całej Polski, także całkowicie zdalnie.

  Przykład reprezentatywny

  Pożyczka na spłatę długów

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Pożyczka na spłatę długów

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Pożyczka na spłatę długów

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Pożyczka na spłatę długów

  Nie pobieramy przedpłat.

  Pożyczka na spłatę długów

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Pożyczka na spłatę długów

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA