Pożyczka dla zadłużonych

Kredito > Pożyczki > Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych

Dodatkowa gotówka

Pożyczka dla zadłużonych nawet w trudnej sytuacji

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych to idealne wsparcie finansowe, dla wszystkich którzy aktualnie spłacają już inne kredyty i pożyczki, a uzyskanie kolejnego zobowiązania wydaje im się nieosiągalne. Ze wsparciem doradców Kredito możesz pozyskać potrzebne środki, także w przypadku gdy spłacasz inne długi lub zmagasz się z nadmiernym zadłużeniem, gdyż np. suma rat przekracza Twoje możliwości spłaty.

Pożyczka dla zadłużonych

Środki pozyskane w ramach pożyczki dla zadłużonych możesz przeznaczyć na spłatę aktualnego zadłużenia. W ten sposób pozbędziesz się wielu różnych rat, a do spłaty pozostanie Ci tylko jedna rata pożyczki dla zadłużonych, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki temu odzyskasz kontrolę nad domowym budżetem, a także poprawisz swoją zdolność kredytową oraz uporządkujesz historię kredytową.

Pożyczka dla zadłużonych

Jeśli Twoim celem jest uporządkowanie swoich finansów, możesz zrobić to z pożyczką dla zadłużonych. Jednak to nie wszystko. Ze wsparciem ekspertów Kredito możesz liczyć także na dodatkową gotówkę, którą przeznaczysz na dowolny cel. Dzięki temu pozbędziesz się nadmiaru zobowiązań, zyskasz jedną, niższą ratę, ale także otrzymasz potrzebne środki na realizację swoich planów.

Pożyczka dla zadłużonych

Kredito oferuje wsparcie na każdym etapie kredytowania i pomoc w pozyskaniu wielu różnych rodzajów kredytów i pożyczek. Pomagamy także w poprawieniu zdolności kredytowej, historii kredytowej oraz prowadzimy negocjacje z osobami decyzyjnymi w bankach i instytucjach pożyczkowych. Z naszym wsparcie maksymalizujesz swoje szanse na pozytywną decyzję i możliwie najkorzystniejsze warunki kredytowania.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Co oferujemy?

  Pożyczka dla zadłużonych z wysoką przyznawalnością

  Wysokie kwoty bez zabezpieczeń

  Możemy pozyskać dla Ciebie nawet 350 tys. zł bez dodatkowych zabezpieczeń, przy minimum formalności, wyręczając Cię we wszelkich możliwych kwestiach.

  Pożyczka dla zadłużonych

  Jedna rata

  Dzięki wysokim kwotom pożyczki dla zadłużonych spłacisz aktualne zobowiązania, a w zamian pozostanie Ci tylko jedna rata, dopasowana do Twoich możliwości.

  Pożyczka dla zadłużonych

  Także dla bardzo zadłużonych

  Pomagamy także bardzo zadłużonym. Niezależnie od skomplikowania Twojej sytuacji, znajdziemy rozwiązanie, które sprosta Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

  Pożyczka dla zadłużonych
  Pożyczka dla zadłużonych

  Pożyczka dla zadłużonych

  Skuteczne rozwiązanie w kłopotach finansowych

  W codziennym życiu nie brakuje sytuacji, w których potrzebna jest nam dodatkowa gotówka. Nie zawsze jednak dysponujemy wolnymi środkami lub oszczędnościami, którymi możemy pokryć nagły wydatek. Pilny remont, naprawa samochodu, spóźniająca się wypłata, konieczność zakupu sprzętu AGD czy spłata zaległych zobowiązań. Kolejną przeszkodą są jednak aktualnie otwarte kredyty i pożyczki, które znacząco obniżają naszą zdolność kredytową i uniemożliwiają zaciągnięcie kolejnego zobowiązania. Przy wsparciu doradców z Kredito to jednak nie problem – pozyskamy dla Ciebie pożyczkę dla zadłużonych na miarę Twoich potrzeb.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Jak starać się o dodatkową gotówkę w trudnej sytuacji?

  Z pomocą doradców z Kredito uzyskasz korzystną pożyczkę dla zadłużonych

  Uzyskanie dodatkowego finansowania w sytuacji gdy na naszym koncie widnieje wiele otwartych kredytów i pożyczek nie jest łatwe. Banki nie naginają swoich zasad, dlatego wielu klientów samodzielnie wnioskujących o gotówkę, zostaje z niczym. Czy oznacza to, że nie mamy żadnych innych możliwości?

  Pożyczka dla zadłużonych jest odpowiedzią na problemy finansowe klientów. Doradcy z Kredito pozyskają dla Ciebie finansowanie, niezależnie od skomplikowania sytuacji. Pomagamy nawet bardzo zadłużonym, dla których inni doradcy nie umieli znaleźć skutecznego rozwiązania finansowego. Do każdego klienta podchodzimy z empatią i zrozumieniem. Nie jesteśmy od tego aby oceniać Twoje działania, a po to, aby pomóc Ci odzyskać kontrolę nad finansami. Dokładnie zapoznamy się z Twoją sytuacją i potrzebami, ale także możliwościami. Przeanalizujemy i postaramy się podnieść Twoją zdolność kredytową. Zweryfikujemy raport z BIK i sprawdzimy co możemy zrobić. Na postawie szczegółowej analizy wybierzemy instytucję, która udziela wsparcia osobom w podobnej sytuacji finansowej. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, pomożemy pozyskać i skompletować potrzebną dokumentację i złożymy wniosek w wybranej placówce. Wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do Twojej sytuacji, który skutecznie rozwiąże Twoje problemy. Na bieżąco będziemy informowali o postępach w sprawie, a Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy pożyczki dla zadłużonych.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w naszej dziedzinie

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Pożyczka dla zadłużonych

  Na co zwrócić szczególną uwagę?

  Pożyczka dla zadłużonych

  Starając się o pożyczkę dla zadłużonych za pośrednictwem doradców Kredito, nie musisz się obawiać, że otrzymasz niekorzystne zobowiązanie. Wynegocjujemy dla Ciebie wsparcie finansowe na możliwie najkorzystniejszych warunkach. Jeśli pożyczka dla zadłużonych ma pokryć Twoje obecne długi musi być odpowiednio wysoka. Dlatego każdorazowo musisz dokładnie weryfikować swoje możliwości spłaty i w oparciu o te dane, odpowiednio dopasować okres spłaty i miesięczną wysokość raty, aby już nigdy nie brać na swoje barki więcej, aniżeli jesteś w stanie unieść. Dokładnie zapoznaj się z warunkami umowy oraz wszystkimi wynikającymi z niej kosztami i opłatami, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze swoim doradcą z Kredito, tak aby zawsze mieć kontrolę nad swoim zadłużeniem.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak wygląda współpraca z Kredito?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Decyzja odmowna – co dalej?

  Jak wnioskować o pożyczkę dla zadłużonych?

  Pożyczka dla zadłużonych

  Każdy kolejny wniosek i decyzja odmowna dodatkowo obniżają Twoją zdolność kredytową. Dlatego nie wysyłaj wniosków na chybił trafił. Zamiast tego skorzystaj z doświadczenia doradców Kredito i zwiększ swoje szanse na pożyczkę dla zadłużonych. Nie pobieramy żadnych przedpłat, więc nic nie ryzykujesz. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez całą procedurę pozyskiwania kredytu czy pożyczki, bezzwłocznie załatwiając wszelkie formalności. Z naszym wsparciem pozyskanie finansowania nie będzie wiązało się ze stresem i zbędnymi nerwami. Wszystko w oparciu o minimum formalności, bez dodatkowych zabezpieczeń. Pozyskasz finansowanie nawet jeśli masz już zadłużenie.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Dla kogo pożyczka dla zadłużonych?

  Niezależnie od tego o jaki kredyt czy pożyczkę wnioskujesz, możesz liczyć na naszą pomoc. Nie ma znaczenia także to, z iloma i jakimi długami się zmagasz. Swoje wsparcie kierujemy także do osób bardzo zadłużonych, z niską zdolnością kredytową i znajdujących się w bazach dłużników. Znamy praktyki poszczególnych instytucji i wiemy, które z nich udzielają wsparcia zadłużonym, a także tym, którzy otrzymali wcześniej odmowę. Niezależnie od powodów, przez które znaleźliśmy się w nadmiernym zadłużeniu, pożyczka dla zadłużonych może pomóc nam stanąć na nogi. Spłata długów i zamiana ich na jedną pożyczkę dla zadłużonych, pozwoli nam rozpocząć „nowe życie”. Rozwiązania, które proponujemy naszym klientom są nie tylko skuteczne, ale i długofalowe.

  Co trzeba zrobić, aby ubiegać się o pożyczkę?

  Pożyczka dla zadłużonych w wielu kwestiach nie różni się od innych zobowiązań. Przede wszystkim potrzebny będzie nam ważny dowód osobisty oraz konto bankowe, które może przydać się do potwierdzenia tożsamości oraz wypłaty środków z pożyczki. Kolejną ważną kwestią jest poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę oraz oświadczenie o dochodach. Niektóre instytucje wymagają także zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnienia i otrzymywanym wynagrodzeniu. Oczywiście, każda instytucja może mieć inne zasady i wymagania. Dlatego jeszcze przed złożeniem wniosku, w oparciu o dane na temat Twojej sytuacji finansowej, analizujemy w której placówce masz największe szanse na otrzymanie pożyczki dla zadłużonych. Z pomocą Kredito nic nie jest przypadkowe, dlatego bez obaw możesz powierzyć nam swoją sprawę.

  Przykład reprezentatywny

  Pożyczka dla zadłużonych

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Pożyczka dla zadłużonych

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Pożyczka dla zadłużonych

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Pożyczka dla zadłużonych

  Nie pobieramy przedpłat.

  Pożyczka dla zadłużonych

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Pożyczka dla zadłużonych

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA