Kredyt dla firm

Kredito > Kredyty > Kredyt dla firm

Kredyt dla firm

Wsparcie finansowe dla firm

Kredyt dla firm z pomocą specjalistów z Kredito

Kredyt dla firm

Ze wsparciem doradców z Kredito możesz pozyskać kredyt na start działalności, kredyt dla nowych firm, kredyt inwestycyjny lub na bieżącą działalność, kredyt na spłatę ZUS i US, kredyt konsolidacyjny czy oddłużeniowy. Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom, zarówno tym którzy prowadzą jednoosobową działalność, jak i takim, którzy zatrudniają wielu pracowników. Niezależnie od tego, jakie są potrzeby Twojej firmy – możemy udzielić Ci skutecznego wsparcia.

Kredyt dla firm

Zaproponujemy Ci różne formy kredytowania. Zawsze dokładnie analizujemy potrzeby naszego klienta i szukamy rozwiązań, które będą najlepiej dopasowane do jego potrzeb i możliwości. W oparciu o Twoje cele biznesowe oraz sytuację, w jakiej znajduje się Twoja firma, przedstawimy Ci dostępne możliwości i rodzaje finansowania. Następnie wspólnie wybierzemy najkorzystniejszy pod każdym względem kredyt lub pożyczkę.

Kredyt dla firm

Przeprowadzimy Ciebie i Twoją firmę przez cały proces kredytowania. Korzystając z pomocy ekspertów z Kredito, wnioskowanie o kredyt nie zabierze zbyt wiele Twojego cennego czasu. Wszelkie kwestie, które nie wymagają Twojego udziału, zostaną załatwione bezzwłocznie. Pomożemy skompletować potrzebną dokumentację i poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z wybraną instytucją pożyczkową.

Kredyt dla firm

Kredyt dla firm z Kredito to także szansa na wyprowadzenie swojej firmy z kłopotów finansowych. Pomagamy bowiem także w trudnych kredytach dla firm. Jeśli bank już raz odrzucił Twój wniosek, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci pozyskać finansowanie na bieżące funkcjonowanie firmy, spłatę zaległości, wypłaty dla pracowników czy uregulowanie składek i podatków. Możemy także skonsolidować Twoje długi i zamienić je na jedną ratę.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Nasza oferta

  Profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu kredytów dla firm

  Wysokie kwoty kredytu dla firm

  Prowadzenie biznesu to spore koszty. Z naszą pomocą możesz starać się o bardzo wysokie kwoty kredytu dla firm – nawet 620 tys. zł, na różne cele, bez dodatkowych zabezpieczeń.

  Kredyt dla firm

  Najwyższa skuteczność

  Nasze działania cechuje najwyższa skuteczność na rynku. 91% pozytywnych decyzji kredytowych świadczy o tym najlepiej. Wybierając nas – maksymalizujesz swoje szanse na korzystny kredyt.

  Kredyt dla firm

  Na różne cele biznesowe

  Tyle ile firm, tyle potrzeb. Szybko i skutecznie pozyskamy dla Twojej firmy, kredyt którego potrzebujesz. Obsługujemy klientów z całej Polski, także online.

  Kredyt dla firm
  Kredyt dla firm

  Masz plan na biznes?

  Kredyt dla firm to realna pomoc na każdym etapie rozwoju biznesu

  Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności? Chcesz wdrożyć nowe rozwiązania, zmodernizować produkcję, przeprowadzić kosztowne inwestycje czy wysłać pracowników na szkolenia? Każdy dobry przedsiębiorca wie, że aby zarabiać więcej, trzeba inwestować, a potrzebne są do tego odpowiednie nakłady finansowe. Nawet kiedy wiedzie się dobrze, nie warto lokować wszystkich oszczędności firmy w jednym miejscu, nawet kiedy mowa o inwestycjach. Specjaliści z Kredito pomogą Tobie i Twojej firmie wypłynąć na szerokie wody biznesu. Bez ryzyka utraty płynności finansowej firmy. Pozyskamy kredyt dla firm na bieżącą działalność i inwestycje. Pomożemy Ci zrealizować cele biznesowe z pomocą kredytu dla firmy.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Kredyt dla firm

  Także na kłopoty z płynnością finansową i zadłużeniem

  Na skuteczne wsparcie specjalistów z Kredito mogą liczyć firmy, które borykają się brakiem płynności finansowej czy nadmiernym zadłużeniem i kłopotami z terminową spłatą długów i należności. Trudne kredyty dla firm to nasza specjalność.

  Pozyskamy dla Twojej firmy kredyt konsolidacyjny, z którego pomocą spłacisz aktualne zadłużenie. Nie będziesz już musiał zastanawiać się skąd wziąć środki na spłatę wszystkich rat z osobna. Połączymy wszystkie Twoje długi, w jeden kredyt konsolidacyjny dla firm. W ten sposób wyjdziesz obronną ręką z pętli zadłużenia. Zyskasz ratę dopasowaną do możliwości Twojej firmy, jeden termin spłaty i ponownie przejmiesz kontrolę nad finansami. Wynegocjujemy możliwie najlepsze warunki kredytowania i będziesz mieć pewność, że nie przepłacasz na zobowiązaniu. Niezależnie od trudności z jakimi boryka się Twoja firma, możemy pozyskać dla Ciebie bardzo wysokie kwoty kredytu dla firm, bez dodatkowych zabezpieczeń. Z naszą pomocą możesz także starać się o kredyt dla firm dla bardzo zadłużonych, który pozwoli Ci znowu stanąć na nogi. Możemy także pozyskać dla Twojej firmy kredyt na spłatę ZUS i US, dzięki któremu uregulujesz zaległe zobowiązania podatkowe i opłacisz należne składki.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Dowolny cel

  Korzystny kredyt gotówkowy dla firm

  Kredyt dla firm

  Zawsze znajdujemy rozwiązanie, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu. Wysoka kwota kredytu bez dodatkowych zabezpieczeń. Nie będziesz musiał nic potwierdzać fakturami czy innymi dokumentami. Nawet 144 miesiące na spłatę, dzięki czemu ustalisz ratę na poziomie, który nie obciąży budżetu Twojej firmy. Dopasujemy kredyt dla firmy do jej możliwości – nawet nie zauważysz, że spłacasz raty. Odsetki możesz wliczyć jako koszt uzyskania przychodu. Zajmiemy się także restrukturyzacją Twojego zobowiązania lub przeniesiemy niekorzystny kredyt do innego banku. Na dowolny cel, przy minimum formalności, w krótkim czasie – wszystko czego potrzebuje Twoja firma.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Kredyt dla firm

  Dlaczego jest dobrym rozwiązaniem dla Twojego biznesu?

  Kredyt dla firm

  Kredyt dla firm to produkt, który dostępny jest w wielu bankach. Od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Daje możliwość zrealizowania marzeń i planów. Wspomaga spokojny rozwój i umożliwia wdrożenie nowych technologii. Pomaga ustabilizować sytuację finansową, w momencie gdy płynność finansowa firmy zostaje zachwiana. W końcu daje szansę na wyjście z nadmiernego zadłużenia i pozwala odzyskać kontrolę nad firmowym budżetem. Kredyt dla firm to rozwiązanie w pełni bezpieczne i sprawdzone. Kredyt dla firm to rozwiązanie, z którego skorzystało z naszą pomocą wielu przedsiębiorców, którzy dziś prężnie funkcjonują, pozostawiając konkurencję daleko za sobą.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  W jaki sposób możemy Ci pomóc?

  Kredito to zespół ekspertów kredytowych, którzy nie boją się wyzwań. Z takim samym zaangażowaniem pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Stawiamy na wiedzę, popartą doświadczeniem. Nasze działania cechuje skrupulatność, transparentność i przede wszystkim – wysoka skuteczność. Sprawnie poruszamy się w sektorze kredytów i pożyczek. Znamy praktyki poszczególnych instytucji i doskonale orientujemy się także w najnowszych ofertach. Na bieżąco poinformujemy Cię o postępach w sprawie, wyręczymy we wszystkich możliwych kwestiach, odpowiemy na wszelkie pytania i będziemy służyli pomocą, nie tylko do dnia podpisania umowy, ale także i po. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze z szacunkiem i empatią. Wielu zadowolonych przedsiębiorców, to najlepsza reklama naszych działań i nagroda za włożoną pracę.

  Kredyt dla firm nie tylko w banku

  Zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie, zdarzają się sytuacje kiedy stajemy przed przysłowiową ścianą. Bank odmówił nam kredytu i nie wiemy co dalej. Zgłoś się do nas i przekonaj się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kredytów i pożyczek. Dlatego wybieramy i negocjujemy warunki nie tylko kredytów bankowych ale także pożyczek pozabankowych. Pożyczki dla firm to skuteczny sposób na pozyskanie potrzebnych Twojej firmie środków. W tym przypadku również możesz liczyć na wysokie kwoty kredytu, bez dodatkowych zabezpieczeń, na możliwie najlepszych warunkach. Okres spłaty i wysokość raty dopasujemy do potrzeb Twojej firmy. Z nami nie przepłacisz na żadnym zobowiązaniu. Oferujemy pożyczki skrojone na miarę potrzeb Twojego biznesu. Chętnie zajmiemy się także Twoją sprawą.

  Przykład reprezentatywny

  Kredyt dla firm

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Kredyt dla firm

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Kredyt dla firm

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Kredyt dla firm

  Nie pobieramy przedpłat.

  Kredyt dla firm

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Kredyt dla firm

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA