Kredyt dla zadłużonych

Kredito > Kredyty > Kredyt dla zadłużonych

Kredyt dla zadłużonych

Pozbądź się ciążących na Tobie długów

Kredyt dla zadłużonych z Kredito

Kredyt dla zadłużonych

Kredyt dla zadłużonych jest odpowiedzią na kłopoty z zadłużeniem, które dotykają coraz więcej osób. Z pomocą kredytu dla zadłużonych będziesz mógł spłacić aktualne długi, zarówno bankowe, jak i pozabankowe, a nawet popularne chwilówki oraz pozyskać dodatkowe środki na dowolne cele. Z naszą pomocą pozyskasz potrzebne finansowanie niezależnie od tego jak skomplikowana jest Twoja sytuacja. Pomagamy także osobom bardzo zadłużonym, posiadającym negatywne wpisy w BIK czy KRD.

Kredyt dla zadłużonych

Jedna rata zamiast wielu różnych? To jak najbardziej możliwe. Z naszą pomocą zamienisz wiele zobowiązań, na rzecz różnych pożyczkodawców, na jeden kredyt, z jedną ratą, która będzie dopasowana do Twoich możliwości finansowych. Wynegocjujemy dla Ciebie możliwie najlepsze warunki spłaty, tak aby comiesięczna rata nie obciążała nadmiernie Twojego domowego budżetu. Kredyt dla zadłużonych to szansa na wyjście z pętli zadłużenia.

Kredyt dla zadłużonych

Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, sytuację,w której się znajdujesz oraz możliwości. Zweryfikujemy Twoją historię oraz zdolność kredytową. Postaramy się zwiększyć Twoje szanse na pozytywną decyzję, jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt dla zadłużonych. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającą się ofertą banków, znamy praktyki poszczególnych instytucji oraz wiemy jakich błędów się wystrzegać.

Kredyt dla zadłużonych

Pomożemy Ci skompletować wszelkie dokumenty, a sprawy które nie wymagają Twojego udziału, załatwimy bezzwłocznie. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania oraz wyjaśnimy kwestie budzące wątpliwości. Nasze działania charakteryzuje nie tylko pełen profesjonalizm ale także transparentność. Pozostajemy z Klientem w stałym kontakcie, na bieżąco informując go o postępach w sprawie. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę nad finansami.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Co oferujemy?

  Kredyt dla zadłużonych nawet w trudnej sytuacji

  Najwyższa przyznawalność na rynku

  Ponad 91% pozytywnie rozpatrzonych wniosków. Z naszym wsparciem masz największe szanse na pozytywną decyzję w sprawie kredytu dla zadłużonych i najlepsze warunki spłaty.

  Kredyt dla zadłużonych

  Jedna niska rata

  Oferujemy indywidualne warunki. W razie potrzeby maksymalnie wydłużymy okres kredytowania i wynegocjujemy dla Ciebie dogodną do spłaty ratę, która będzie niższa niż aktualne zobowiązania.

  Kredyt dla zadłużonych

  Wysokie kwoty kredytu

  Z naszą pomocą możesz liczyć nawet na 350 tys. zł kredytu dla zadłużonych. Bez dodatkowych zabezpieczeń, przy minimum formalności, w krótkim czasie.

  Kredyt dla zadłużonych
  Kredyt dla zadłużonych

  Bank odmówił Ci udzielenia kredytu ? Co robić?

  Kredyt dla zadłużonych to odpowiedź na Twoje kłopoty finansowe

  Pozyskanie kredytu w banku może okazać się sporym wyzwaniem. Banki stawiają szereg wymagań, które często są bardzo wysokie i trudne do spełnienia, zwłaszcza gdy obce są nam praktyki poszczególnych instytucji. Negatywna historia kredytowa, wpisy do baz dłużników, brak umowy o pracę na czas nieokreślony czy zbyt wiele otwartych zobowiązań, może stanowić spory problem. Bank nie podejmuje zbędnego ryzyka, tym samym, zadłużony klient zostaje postawiony pod ścianą. Zanim jednak zdecydujesz się wysyłać kolejne wnioski, skontaktuj się z ekspertem Kredito. Każdy kolejny wniosek obniża Twój scoring i wiarygodność kredytową! Nie pogarszaj swojej sytuacji. Z naszą pomocą masz znacznie większe szanse na kredyt dla zadłużonych – wykorzystaj to! Znajdziemy rozwiązanie z nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Kredyt dla zadłużonych dopasowany do Twoich potrzeb?

  Z Doradcami Kredito kredyt dla zadłużonych jest w Twoim zasięgu

  Utrzymanie płynności finansowej jest bardzo ważne, jednak nie zawsze możliwe. Wystarczy jedno zdarzenie losowe i kłopoty gotowe. Wiele osób decyduje się wtedy na zaciągnięcie pożyczki. Po krótkim czasie, mamy ich na swoim koncie kilka. Szybko okazuje się, że pieniędzy dalej brakuje, a uzyskanie kolejnego zobowiązania stało się niemożliwe. Czy to oznacza, że już nic nie jesteś w stanie zrobić?

  Z pomocą doradców kredytowych z Kredito możesz pozyskać potrzebne finansowanie, nawet wtedy, gdy zmagasz się z nadmiernym zadłużeniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz praktykę na różnych szczeblach w instytucjach finansowych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dokładnie analizujemy sytuację finansową klienta, sprawdzamy jego możliwości i weryfikujemy potrzeby. Maksymalnie podnosimy zdolność kredytową, jeszcze przed złożeniem wniosku. Pomagamy skompletować potrzebną dokumentację i wyręczamy klienta z wszelkich możliwych formalności. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty składamy wniosek o kredyt dla zadłużonych. Tobie pozostaje jedynie podpisanie umowy, a środki wpłyną na Twoje konto. Od teraz zmienisz swoje życie na lepsze, bez nadmiernego zadłużenia i rat, które spędzają Ci sen z powiek.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Skuteczne rozwiązanie problemów finansowych

  Jak uzyskać kredyt dla zadłużonych?

  Kredyt dla zadłużonych

  Samodzielne starania o kredyt dla zadłużonych najczęściej kończą się niepowodzeniem. Nie trać więcej czasu i skorzystaj z pomocy ekspertów Kredito. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomocy poważnie zadłużonym. Wiemy gdzie warto złożyć wniosek w danej sytuacji, a także możemy prowadzić negocjacje na szczeblach decyzyjnych. Mamy sposoby na rozwiązanie nawet najbardziej złożonych sytuacji. Nie pobieramy przedpłat, więc nie ponosisz kompletnie żadnego ryzyka.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Chcesz uzyska kredyt dla zadłużonych?

  Sprawdź jakie wymagania trzeba spełnić

  Kredyt dla zadłużonych

  Wymagania stawiane osobom starającym się o kredyt dla zadłużonych, nie odbiegają znacząco od procedur w przypadku innych produktów finansowych. Przede wszystkim musisz posiadać ważny dowód osobisty oraz konto bankowe. Kolejną ważną kwestią jest poprawnie wypełniony wniosek o kredyt, w którym zawarte będą informacje odnośnie sytuacji finansowej. Potrzebne może okazać się także zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z konta. Wiele elementów zależnych jest od sytuacji w której się znajdujesz oraz wysokości kredytu, który chcesz pozyskać. Dodatkowo każda instytucja może mieć inne wymagania – dlatego szczegółowych informacji udzieli Ci zawsze Twój doradca z Kredito.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Dlaczego kredyt dla zadłużonych z profesjonalnym wsparciem jest lepszym rozwiązaniem?

  Ekspert Kredito otoczy Cię wsparciem na każdym etapie kredytowania. Zaczynając od analizy sytuacji, poprzez poprawę Twojej zdolności kredytowej, znalezieniu i wyborze najlepszej oferty, na uzyskaniu pozytywnej decyzji w sprawie kredytu dla zadłużonych kończąc. Doświadczenie eksperta i możliwości negocjacyjne, a także znajomość procedur i kruczków prawnych, dodatkowo maksymalizuje Twoje szanse – nie tylko na pozytywną decyzję, ale także możliwie najkorzystniejsze warunki kredytowania. W razie potrzeby możesz liczyć na nasze wsparcie także po podpisaniu umowy, aż do dnia spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania.

  Kredyt dla zadłużonych z dodatkową gotówką

  Jeśli szukasz kredytu dla zadłużonych, który ma pomóc Ci uporać się z aktualnie spłacanym zadłużeniem, ale dodatkowo potrzebujesz zastrzyku gotówki – u nas możesz zrealizować obie potrzeby jednocześnie. Współpracując z ekspertami Kredito masz pewność, że nie podejmiesz błędnej decyzji finansowej. Wynegocjujemy dla Ciebie kredyt, który pozwoli Ci spłacić wszystkie długi i pozyskamy dodatkowe środki, które będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. Przeanalizujemy i wytłumaczymy Ci każdy punkt umowy, abyś miał jasny obraz sytuacji i mógł bez problemu wywiązać się z warunków umowy kredytu dla zadłużonych. Dokładnie przedstawimy Ci wszelkie koszty zobowiązania, tak abyś już nigdy nie musiał mierzyć się z nadmiernym zadłużeniem i nie miał problemów ze spłatą.

  Przykład reprezentatywny

  Kredyt dla zadłużonych

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Kredyt dla zadłużonych

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Kredyt dla zadłużonych

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Kredyt dla zadłużonych

  Nie pobieramy przedpłat.

  Kredyt dla zadłużonych

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Kredyt dla zadłużonych

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA