Trudny kredyt

Kredito > Kredyty > Trudny kredyt

Trudny kredyt

Trudny kredyt?

Ze wsparciem Kredito pozyskasz każdy kredyt i pożyczkę

Trudny kredyt

Trudny kredyt, to coś z czym mamy do czynienia każdego dnia. Jednak, niezależnie od tego jak trudna jest Twoja sytuacja finansowa i jak bardzo skomplikowane są Twoje problemy, z naszym wsparciem masz największe szanse na pozyskanie potrzebnego finansowania. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych działań jest 91% skuteczności w uzyskiwaniu kredytów bankowych.

Trudny kredyt

Doradcy Kredito to specjaliści w dziedzinie kredytów bankowych i pożyczek. Mamy możliwość prowadzenia negocjacji na szczeblach decyzyjnych w bankach i instytucjach pożyczkowych, co nie jest dostępne w przypadku samodzielnego wnioskowania o jakiekolwiek zobowiązanie. Dlatego nie warto decydować się na pierwszą lepszą ofertę. Oddaj sprawy w ręce specjalistów i ciesz się kredytem dopasowanym do Twoich potrzeb i możliwości.

Trudny kredyt

Trudny kredyt? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z pomocą doradcy Kredito spłacisz długi, które ciążą na Tobie od lat. Pomożemy Ci pozyskać finansowanie, dzięki któremu spłacisz aktualne zadłużenie. W zamian tego wynegocjujemy dla Ciebie możliwie najkorzystniejsze zobowiązanie. Pozostanie Ci tylko jedna rata, z jednym terminem spłaty. Skończą się Twoje problemy i już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać skąd weźmiesz pieniądze na spłatę wszystkich rat.

Trudny kredyt

Trudny kredyt z profesjonalnym wsparciem jest jak najbardziej możliwy. Do tego oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze i nerwy. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy, które nie wymagają Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces kredytowania, szybko i bezstresowo. Tobie pozostaje jedynie terminowa spłata nowego i lepszego kredytu.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Nasza oferta

  Trudne kredyty to nasza specjalność

  Skuteczna pomoc w każdej sytuacji

  Nie boimy się wyzwań. Nie odmawiamy pomocy nawet w sytuacjach, z pozoru bez wyjścia. Tam gdzie inni doradcy rozkładali ręce i nie widzieli możliwości, my znajdujemy rozwiązanie.

  Trudny kredyt

  Indywidualne podejście

  Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem. Obecnie większość naszych klientów pochodzi z polecenia, co pozwala nam sądzić, że dobrze wywiązujemy się z oferowanych usług.

  Trudny kredyt

  Bez dodatkowych zabezpieczeń

  Oferujemy wsparcie przy pozyskiwaniu wszelkich trudnych kredytów, także z wpisami do baz dłużników i dla bardzo zadłużonych. Z naszą pomocą możesz otrzymać potrzebne środki także bez dodatkowych zabezpieczeń.

  Trudny kredyt
  Trudny kredyt

  Bank odrzucił Twój wniosek?

  Trudny kredyt z pomocą doradców Kredito

  Trudny kredyt to nie nowy produkt bankowy. O trudnym kredycie możemy mówić każdorazowo, gdy jego zaciągnięcie wiąże się ze sporymi trudnościami i komplikacjami. Niezależnie więc czy starasz się o kredyt konsolidacyjny, dla zadłużonych czy może kredyt dla firm, a bezpośrednio w placówce banku otrzymałeś już odmowę, masz do czynienia z trudnym kredytem. Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy, jest oczywiście niewystarczająca zdolność kredytowa. Co możemy zrobić? Jedynym słusznym, a przede wszystkim skutecznym rozwiązanie, jest zgłoszenie się po pomoc do doradców kredytowych z Kredito.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Czy każdy może liczyć na wsparcie ekspertów Kredito?

  Trudne kredyty wymagają wyjątkowo dużo umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego nikomu nie odmawiamy pomocy, nawet bardzo zadłużonym. Często służymy pomocą także doradcom z innych firm.
  Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania. Z pomocą raportu z BIK będziemy mogli nie tylko dokładnie zapoznać się z Twoją sytuacją, ale także przygotować skuteczną strategię działania. Diagnozujemy problem i zawsze szukamy najlepszego rozwiązania. Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeśli wcześniej otrzymałeś decyzję odmowną, przeanalizujemy jej przyczyny i wybierzemy instytucję, która jest przychylna i skłonna udzielić finansowania w danej sytuacji.
  Zanim złożymy oficjalny wniosek podpowiemy Ci także jak w szybki sposób polepszyć swoją zdolność kredytową. Następnie złożymy wniosek w wybranej placówce i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki umowy. Wszystko w jak najszybszym czasie i przy minimum formalności. Nie pobieramy przedpłat, więc nie ponosisz żadnego ryzyka, a jedynie znacząco zwiększasz swoje szanse na pozytywną decyzję w sprawie trudnego kredytu.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Przekredytowanie

  Trudny kredyt rozwiąże Twoje problemy

  Trudny kredyt

  Z przekredytowaniem masz do czynienia wtedy, gdy nie jesteś w stanie poradzić sobie z nadmierną ilością zobowiązań finansowych. Zbyt wiele kredytów i pożyczek, kart kredytowych, chwilówek i wykorzystanych limitów w koncie staje się trudne do spłaty. Jak poradzić sobie z przekredytowaniem? Najlepszym sposobem będzie niewątpliwie konsolidacja zobowiązań, która również zalicza się do grupy trudnych kredytów. Jednakże jeśli już uda nam się pozyskać dla Ciebie kredyt konsolidacyjny, uchronimy Cię przed całkowitą utratą płynności finansowej. Wydłużymy okres spłaty, zmniejszymy miesięczną ratę, a w razie potrzeby pozyskamy dodatkową gotówkę. Oferujemy także pomoc w przeniesieniu kredytu do innego banku czy refinansowaniu kredytu.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak wygląda współpraca z Kredito?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Bardzo trudny kredyt

  Jak pomagamy naszym klientom?

  Trudny kredyt

  Profesjonalizm i zaangażowanie to nasz standard. Liczni klienci, którzy przychodzą do nas z polecenia, pokazują nam, że osoby, z którymi współpracujemy darzą nas zaufaniem. Wbrew pozorom to bardzo ważne kwestie. Kłopoty finansowe nie są bowiem tematem, którym chcemy dzielić się nawet z najbliższymi. Dlatego do każdego podchodzimy z należytym szacunkiem i empatią. Zawsze szukamy najkorzystniejszego rozwiązania, szczegółowo odpowiadamy na wszelkie pytania i wyjaśniamy wątpliwości. Robimy wszystko aby nasze działania były jak najbardziej transparentne. Służymy radą i pomocą aż do dnia spłaty ostatniej raty nowego kredytu.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Dlaczego otrzymałem odmowę?

  Powodów, przez które bank odmawia udzielenia kolejnego kredytu, może być naprawdę sporo. Od błahych, takich jak błędnie wypełniony wniosek, po naprawdę poważne. Najczęściej jednak, powodem jest niewystarczająca zdolność kredytowa. Oznacza to, że w oczach banku nie będzie stać Cię na terminową spłatę zobowiązania. Jednakże istnieje też gros sposobów na to, aby podnieść ową zdolność kredytową, jeszcze przed złożeniem wniosku. Można także manipulować parametrami kredytu, takimi jak np. okres spłaty (zmniejszając miesięczną ratę) czy wysokość kredytu (zmniejszając kwotę do spłaty), aby sprawić, że dane finansowanie będzie osiągalne dla potencjalnego kredytobiorcy.

  Trudny kredyt wcale nie taki trudny

  Trudny kredyt wcale nie musi być taki trudny jak z początku nam się wydaje. Przede wszystkim należy zwrócić uwagą na fakt, że ten sam kredyt, pozyskiwany na własną rękę, kończy się decyzją odmowną, a z udziałem specjalistów Kredito – podpisujesz umowę i nawet tego samego dnia, cieszysz się otrzymaną gotówką. Wiele produktów finansowych wymaga specjalnego podejścia, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Nikt nie wymaga tego od wszystkich kredytobiorców. Jednakże jeśli mamy możliwości – czemu z nich nie skorzystać? Z pomocą doradcy z Kredito maksymalizujesz swoje szanse nawet na trudny kredyt dla bardzo zadłużonych. Bez przedpłat i ukrytych kosztów.

  Przykład reprezentatywny

  Trudny kredyt

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Trudny kredyt

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Trudny kredyt

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Trudny kredyt

  Nie pobieramy przedpłat.

  Trudny kredyt

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Trudny kredyt

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA