Pożyczka oddłużeniowa

Kredito > Pożyczki > Pożyczka oddłużeniowa

Pożyczka oddłużeniowa

Pożyczka oddłużeniowa

Czym jest pożyczka oddłużeniowa?

Pożyczka oddłużeniowa

Pożyczka oddłużeniowa jest produktem, który powstał, aby móc uwolnić się od dużej ilości finansowych obciążeń. Jeżeli Twój budżet dosłownie pęka od nadmiaru rat, przychody nie pokrywają kosztów, a Ty co miesiąc musisz wybierać, które ze zobowiązań uiścić – lub masz już opóźnienia w spłatach i wpadasz w spiralę długów – to pożyczka oddłużeniowa jest rozwiązaniem, które powinieneś/powinnaś wziąć pod uwagę.

Pożyczka oddłużeniowa

Pożyczka oddłużeniowa pozwala pozyskać środki na spłatę naszych aktualnych zobowiązań. Dotyczy to każdego rodzaju długu: kredytu, pożyczki, chwilówki, pożyczki pozabankowej, limitu w koncie czy na karcie kredytowej lub debetowej. W grę wchodzi także spłata zadłużenia prywatnego czy zadłużenia w instytucjach państwowych. Pożyczka oddłużeniowa ma bowiem na celu zamknięcie wszystkich dotychczasowych zobowiązań.

Pożyczka oddłużeniowa

Kiedy Twoje zobowiązania zostają zsumowane i spłacone, powstaje nowa, dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości, pożyczka oddłużeniowa. Rzecz jasna trzeba ją spłacać, ale gwarantujemy, że odpowiednio dobrana, nie będzie stanowiła już takiego obciążenia: jej rata będzie niższa, niż suma wcześniejszych rat, przez co będziesz ją regulować terminowo, bez narażania się na ponowne wpadnięcie w spiralę długów.

Pożyczka oddłużeniowa

Niższą, wygodniejszą w spłacie ratę pożyczki oddłużeniowej uzyskujemy przede wszystkim za sprawą wydłużenia okresu spłaty. Dzięki temu jednorazowa, miesięczna rata dostosowana jest do Twoich możliwości i nie przytłacza Twojego budżetu. Jednocześnie zamykasz też dotychczasowe zadłużenie, mając znów „czystą kartę” i pracując na sukcesywne i trwałe wyjście z długów.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Czy pożyczka oddłużeniowa jest produktem dla mnie?

  Pożyczka oddłużeniowa jest skierowana do Ciebie, jeżeli…

  Wydajesz więcej, niż zarabiasz

  Pożyczka oddłużeniowa jest produktem dla Ciebie, jeżeli Twoje comiesięczne dochody są równe bądź mniejsze niż Twoje wydatki. Nie masz też możliwości zwiększenia przychodów.

  Pożyczka oddłużeniowa

  Masz opóźnienia

  Posiadasz kilka lub kilkanaście różnych zobowiązań i mimo najszczerszych chęci na wszystkich z nich występują opóźnienia w spłatach. Sytuacja ta powtarza się regularnie.

  Pożyczka oddłużeniowa

  Trudno Ci zdobyć kredyt

  W związku z licznymi zobowiązaniami i opóźnieniami w ich spłacie, banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe i nie widzą Cię jako wiarygodnego kredytobiorcy.

  Pożyczka oddłużeniowa
  Pożyczka oddłużeniowa

  Pożyczka oddłużeniowa a zdolność kredytowa

  Obliczymy Twoją zdolność kredytową i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie

  Aby podjąć najskuteczniejsze działania w Twojej sprawie, musimy najpierw zbadać Twoje możliwości i Twoją sytuację finansową. W związku z tym zaczynamy od oszacowania Twojej zdolności kredytowej, czyli, w dużym uproszczeniu tego, ile, na jak długo i w jakiej instytucji możesz pożyczyć. To ważne, bo Twoja zdolność kredytowa będzie różnić się w zależności od konkretnego banku – a znając Twoje możliwości oraz potrzeby będziemy wiedzieć, do których z nich warto złożyć wniosek o pożyczkę oddłużeniową, a które sobie odpuścić.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Przeczytaj również

  Czy pożyczka oddłużeniowa naprawdę pomaga w wyjściu ze spirali długów?

  Rozumiemy Twoje ewentualne obawy: produkt, który nazywa się „pożyczką oddłużeniową”, a polega na zaciąganiu kolejnego zobowiązania, może budzić pewne zastanowienie. Trzeba jednak pamiętać, że mówimy tutaj o sytuacji, w której miesięczny budżet napięty jest już do granic możliwości, a pole manewru staje się coraz mniejsze. Koniecznym jest więc szukanie rozwiązania, w ramach którego tę samą kwotę, którą jesteś w stanie przeznaczać na swoje zobowiązania, będziesz mógł/mogła spożytkować lepiej i efektywniej.

  Jeżeli bowiem posiadasz kilka lub kilkanaście różnych zobowiązań, z dużym prawdopodobieństwem można założyć, iż korzystniej będzie spłacić je za jednym zamachem z pomocą pożyczki oddłużeniowej, której jednorazowa rata będzie niższa niż suma „starych” rat. Dzieje się tak m.in. ze względu na różne oprocentowanie tych kredytów, pożyczek czy chwilówek, ale także za sprawą wydłużenia okresu kredytowania, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać dla Ciebie niższą miesięczną ratę.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w naszej dziedzinie

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Pożyczka oddłużeniowa

  Dlaczego warto zaufać doradcom Kredito?

  Pożyczka oddłużeniowa

  W Kredito rozumiemy problemy i potrzeby naszych Klientów. Rozumiemy, że każdemu może podwinąć się noga i wierzymy, że każdy zasługuje na pomoc w wyjściu z finansowych kłopotów. Tak dużą skutecznością w naszych działaniach możemy pochwalić się w dużej mierze dlatego, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i widzimy w niej człowieka i jego potrzeby. Nasz Zespół to kilkanaścioro specjalistów z dziedziny kredytów i bankowości, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali w bankach oraz innych instytucjach finansowych.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij wniosek na stronie, a nasz Doradca się z Tobą skontaktuje. Wypełnienie wniosku do niczego nie zobowiązuje.

  2. Analiza

  Twoja sprawa trafia do analizy. Sytuację każdego naszego Klienta analizujemy indywidualnie.

  strzałka

  3. Oferta

  Na tej podstawie przygotowujemy dla Ciebie kilka ofert i tłumaczymy, jakie są między nimi różnice.

  4. Gotówka

  I już! Ostatni krok to wypłata Twojej pożyczki gotówkowej.

  Pożyczka oddłużeniowa

  Czy to się opłaca?

  Pożyczka oddłużeniowa

  Pożyczka oddłużeniowa jest jednym z najbardziej efektywnych i skutecznych sposobów na wyjście ze spirali zadłużenia. Dzięki spłacie dotychczasowych zobowiązań zyskujesz nie tylko czysto finansowy oddech, ale i ulgę na poziomie emocjonalnym. Możesz niejako zacząć od nowa: stare kredyty i pożyczki są zamknięte, a Ty, wywiązując się z nowej, korzystniejszej dla Ciebie pożyczki oddłużeniowej, krok po kroku wychodzisz na prostą.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Zmaksymalizujemy Twoje szanse na zdobycie pożyczki oddłużeniowej

  Pożyczka oddłużeniowa jest produktem, który skierowany jest w dużej mierze do osób w niełatwej sytuacji finansowej. Co za tym idzie, uzyskanie nowego produktu kredytowego czy pożyczkowego obarczone jest pewnym ryzkiem. W Kredito pomożemy Ci zdobyć pożyczkę oddłużeniową i zadbamy o to, aby wszystkie formalności były dopełnione na czas i zgodnie z procedurami. Specjalizujemy się również w trudnych przypadkach i wspieramy Klientów w nawet najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

  Doradcy Kredito pomogą Ci w zdobyciu pożyczki oddłużeniowej

  Nie boimy się wyzwań, a na trudnych sprawach przysłowiowo zjedliśmy zęby. W naszym Zespole znajdują się specjaliści o wieloletnim doświadczeniu i unikatowej wiedzy. Wiemy, gdzie i jak szukać najlepszych ofert. Wiemy, jak rozmawiać z bankami i ich pracownikami. Wiemy wreszcie, jak zmaksymalizować Twoje szanse na zdobycie pożyczki oddłużeniowej. Ale to tylko jedna strona medalu – bo profesjonalistami jesteśmy również ze względu na nasze podejście do Klienta. Dopasowujemy rozwiązania do ludzi, nigdy odwrotnie.

  Przykład reprezentatywny

  Pożyczka oddłużeniowa

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Pożyczka oddłużeniowa

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Pożyczka oddłużeniowa

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Pożyczka oddłużeniowa

  Nie pobieramy przedpłat.

  Pożyczka oddłużeniowa

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Pożyczka oddłużeniowa

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA