Trudna pożyczka

Kredito > Pożyczki > Trudna pożyczka

Trudna pożyczka

Gotówka dla zadłużonych

Trudna pożyczka ze wsparciem ekspertów Kredito jest w Twoim zasięgu

Trudna pożyczka

Pomagamy pozyskać dodatkową gotówkę nawet w skomplikowanych sytuacjach. Trudne pożyczki to nasza specjalność. Nie boimy się wyzwań i nie odmawiamy wsparcia nikomu, kto się do nas zgłasza. Znajdziemy skuteczne wyjście i pozyskamy finansowanie, które spełni Twoje potrzeby. Z pomocą doradców z Kredito zrealizujesz swoje plany i sfinansujesz potrzeby. Trudna pożyczka jest możliwa do pozyskania tylko z dobrym doradcą kredytowym.

Trudna pożyczka

Bank odrzucił Twój wniosek? Straciłeś już nadzieję, że ktoś udzieli Ci wsparcia w trudnej sytuacji? Stoisz pod ścianą, bo otrzymałeś kolejną odmowę? Nie czekaj, aż Twoje długi Cię przerosną. Jeśli masz opóźnienia w spłacie, nie trać więcej czasu. Im szybciej zgłosisz się do nas, tym większe masz szanse na skuteczne rozwiązanie swoich problemów finansowych. Akceptujemy opóźnienia w spłacie, negatywne wpisy w BIK i wpisy w bazach dłużników.

Trudna pożyczka

Prowadzimy negocjacje na szczeblach decyzyjnych, co sprawia, że możemy pochwalić się najwyższą skutecznością w pozyskiwaniu pozytywnych decyzji kredytowych. Z naszą pomocą nie tylko zwiększasz swoje szanse na pożyczkę, ale także na najlepsze dostępne warunki kredytowania. Dzięki możliwości prowadzenia negocjacji możemy pozyskać wsparcie nawet w trudnych i skomplikowanych sprawach.

Trudna pożyczka

Niski scoring to dla nas wyzwanie, ale nie problem. Widzimy szanse dla każdego. Pozyskamy trudną pożyczkę, dzięki której spłacisz aktualne zadłużenie, a także pozyskamy dodatkową gotówkę, którą przeznaczysz na dowolnie wybrany cel. Trudną pożyczkę możesz spłacać w dogodnych dla siebie ratach i przy wydłużonym okresie kredytowania, tak aby terminowe regulowanie rat już nigdy nie stanowiło dla Ciebie wyzwania.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  W naszej ofercie

  Trudna pożyczka dla zadłużonych

  Ponad 92% skuteczności

  Większość naszych klientów pochodzi z polecenia, co najlepiej świadczy o naszej skuteczności. Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia.

  Trudna pożyczka

  Niestandardowe źródła dochodów

  Wiemy gdzie starać się o finansowanie nawet przy niestandardowych źródłach dochodu. Akceptujemy umowy zlecenie, umowy o dzieło czy świadczenia socjalne.

  Trudna pożyczka

  Wysokie kwoty

  Z naszym wsparciem możesz liczyć na wysokie kwoty trudnej pożyczki, co pozwoli Ci spłacić aktualne zadłużenie oraz pozyskać dodatkową gotówkę na dowolne wydatki.

  Trudna pożyczka
  Trudna pożyczka

  Kolejna decyzja odmowna

  Kiedy mamy do czynienia z trudną pożyczką?

  Trudna pożyczka to określenie pożyczki, której kredytobiorca nie będzie w stanie pozyskać w pojedynkę. Najczęściej powodem jest zbyt niska zdolność kredytowa, negatywne wpisy w bazach dłużników czy trudna sytuacja finansowa. Doświadczeni doradcy Kredito mają znacznie większe możliwości. Nie tylko opracują strategię i polepszą Twoją zdolność kredytową, jeszcze przed złożeniem wniosku o trudną pożyczkę, ale także krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces kredytowania i poprowadzą w Twoim imieniu negocjacje z instytucją pożyczkową. Trudna pożyczka jest możliwa do pozyskania, trzeba tylko wiedzieć jak i gdzie szukać. Zaproponujemy Ci nie tylko najlepsze, ale przede wszystkim skuteczne rozwiązanie trapiących Cię problemów finansowych.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Wyjdź ze spirali długów

  Dlaczego warto starać się o trudną pożyczkę z pomocą doradcy Kredito?

  Każdy kolejny miesiąc to dla Ciebie niezliczona ilość nerwów i stresu, bo znowu nie wiesz skąd pozyskać potrzebne środki na wszystkie Twoje wydatki? Próbowałeś pozyskać dodatkową gotówkę ale bezskutecznie? To najwyższy czas aby poszukać profesjonalnego wsparcia.

  Doradca Kredito przeanalizuje Twoją sytuację finansową. Bezpłatnie zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i podpowie, jak szybko i skutecznie ją polepszyć. Sprawdzi raport z BIK. Na podstawie szczegółowej analizy wyliczy, jakiej pożyczki potrzebujesz. Następnie doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę i pomoże złożyć wniosek o trudną pożyczkę. Wszystko po to, abyś już nigdy nie miał trudności z terminową spłatą kredytu czy pożyczki.

  Zapewniamy merytoryczne wsparcie na każdym etapie kredytowania. Wyszukujemy najlepsze i dopasowane do potrzeb oferty, a następnie negocjujemy indywidualne warunki. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz korzystną pożyczkę i nie przepłacasz na zobowiązaniu. Nie pobieramy przedpłat, więc korzystając z naszego wsparcia, nie ponosisz żadnego ryzyka. Opłatę pobieramy tylko w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Trudne pożyczki to nasza specjalność. Możesz mieć pewność, że znajdziemy wyjście, niezależnie od skomplikowania Twojej sytuacji.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w naszej dziedzinie

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Trudna pożyczka

  Jak może rozwiązać Twoje kłopoty finansowe?

  Trudna pożyczka

  Trudna pożyczka to idealny sposób na przekredytowanie. Jeśli masz zbyt wiele kredytów, pożyczek, chwilówek, wykorzystanych limitów w koncie czy na karcie kredytowej, a spłata comiesięcznych rat stała się wręcz niemożliwa, możesz zdecydować się na większy kredyt, którym spłacisz aktualne zadłużenie. Konsolidacja to sposób aby pozbyć się wielu kredytów spłacanych jednocześnie i zamienienie ich w jedną ratę, która dzięki wydłużonemu okresowi kredytowania, już nigdy nie będzie stanowiła wyzwania.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij formularz kontaktowy, który pozwoli nam poznać Twoją sytuację i potrzeby.

  2. Analiza

  Przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zweryfikujemy jak poprawić zdolność i przygotujemy ofertę.

  strzałka

  3. Oferta

  Uzyskamy wstępne oferty, bez składania zapytań w BIK i przygotujemy wniosek o kredyt bez zdolności.

  4. Gotówka

  Wynegocjujemy najlepsze warunki. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy, a środki trafią na konto.

  Skuteczna pomoc

  Jak wnioskować o trudną pożyczkę?

  Trudna pożyczka

  Składanie wniosku o trudną pożyczkę samodzielnie, w oddziale banku z dużym prawdopodobieństwem zakończy się decyzją odmowną. Dodatkowo wiele złożonych wniosków i kolejne odmowy, jeszcze bardziej obniżają zdolność kredytową. Dlatego nie ryzykuj i wybierz jedyną skuteczna metodę na pozyskanie trudnej pożyczki – skontaktuj się z doświadczonym doradcą Kredito, który pozyska dla Ciebie pożyczkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Trudna pożyczka – jakie wymagania trzeba spełnić?

  Każdorazowo gdy wnioskujemy o pożyczkę, niezbędny będzie ważny dowód osobisty. Konieczne może być także posiadanie rachunku bankowego na nasze dane, aby móc dokonać potwierdzenia swojej tożsamości (gdy staramy się o trudny kredyt online). Posłuży on także do wypłaty środków z pożyczki. Kolejną kwestią jest poprawnie wypełniony wniosek i oświadczenie o dochodach lub zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach od pracodawcy (odpowiednio inny dokument, który jest potwierdzeniem naszych dochodów). Warto wiedzieć, że każda instytucja może stawiać inne wymagania, także co do potrzebnych dokumentów. Dlatego szczegółowych informacji należy zawsze szukać na stronie konkretnego pożyczkodawcy lub u swojego doradcy Kredito.

  Trudna pożyczka także z opóźnieniami w spłacie

  Nie składamy zapytań kredytowych bez wcześniejszej analizy sytuacji klienta. Zawsze dokładnie weryfikujemy sytuację finansową oraz przesłany raport BIK. Akceptujemy opóźnienia w spłacie i negatywne wpisy. Dokładamy należytej staranności przy każdej rozpatrywanej sprawie. Pozyskujemy wszelkie rodzaje kredytów dla zadłużonych, kredyty konsolidacyjne, z opóźnieniami w spłacie, bez BIK czy sprawdzania baz dłużników.

  Przykład reprezentatywny

  Trudna pożyczka

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Trudna pożyczka

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Trudna pożyczka

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Trudna pożyczka

  Nie pobieramy przedpłat.

  Trudna pożyczka

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Trudna pożyczka

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA