Kredyt z opóźnieniami w BIK

Kredito > Kredyty > Kredyt z opóźnieniami w BIK

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Masz opóźnienia w spłatach i boisz się, że nie dostaniesz nowego kredytu?

Pomożemy Ci zdobyć pieniądze!

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Masz dużo różnych zobowiązań i trudno Ci spłacać je zawsze na czas? W Kredito pomożemy Ci uzyskać kredyt z opóźnieniami w BIK, przeznaczony dla osób, które mają zaległości w spłatach kredytów, pożyczek, kredytów ratalnych, chwilówek czy zadłużenia na karcie kredytowej lub w limicie w koncie. Przeanalizujemy Twoją sytuację i pomożemy Ci zdobyć potrzebne finansowanie – bez ryzykowania zbędnych zapytań.

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Kredyty stały się elementem naszej codzienności – zaciągamy je chętniej, a wielu polskim rodzinom coraz trudniej jest żyć komfortowo i bezpiecznie bez dodatkowych środków z zewnątrz. Co jednak w sytuacji, w której nie jesteśmy w stanie spłacać zobowiązań na czas i potrzebujemy nowego kredytu lub pożyczki? Wynik w BIK, w którym widać opóźnienia, może być poważną przeszkodą w jego uzyskaniu.

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Biuro Informacji Kredytowej, znane jako BIK, to prywatna instytucja, która gromadzi dane na temat każdego zaciągniętego przez Ciebie zobowiązania. Trafiają tam wszystkie informacje: zarówno te o terminowej spłacie kredytów, pożyczek, chwilówek czy zadłużenia na karcie kredytowej lub debetowej, jak i te o Twoich opóźnieniach. Składają się one na Twój wynik w raporcie BIK i mają duży wpływ na decyzję kredytową.

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Kiedy chcesz zaciągnąć nowe zobowiązanie, bank lub firma pożyczkowa sprawdza, jak wygląda Twój raport i czy występują w nim opóźnienia – a jeżeli tak, to jak wielkie są. Są banki, dla których nawet duże, kilkunastodniowe opóźnienia nie będą problemem, ale są też banki, w których nie przejdą nawet jednodniowe „obsuwy”. W Kredito wiemy, do których z nich zwrócić się w konkretnej sytuacji, aby zmaksymalizować Twoje szanse na otrzymanie kredytu z opóźnieniami w BIK.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Zobacz, jak możemy Ci pomóc

  Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?

  Po pierwsze

  Każdą sytuację analizujemy indywidualnie. Dobieramy rozwiązania do ludzi, a nie odwrotnie. Chcemy, aby finansowanie, które pomożemy Ci uzyskać, było najlepszym z możliwych.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Po drugie

  Do wszystkich naszych Klientów podchodzimy z empatią i zawsze widzimy w ich przede wszystkim ludzi. Pomagamy mądrze i długofalowo.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Po trzecie

  Znamy się na tym, co robimy. Nasz Zespół składa się z doświadczonych doradców, którzy wiele lat przepracowali w instytucjach bankowych i finansowych.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK
  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Poznaj swoje szanse na kredyt

  Czy opóźnienia w BIK mogą być przyczyną negatywnej decyzji kredytowej?

  Zdolność kredytowa to pierwszy krok na drodze do uzyskania finansowania. Jak jest obliczana? Pod uwagę brane są kwestie takie jak wysokość Twojego wynagrodzenia oraz umowa, w ramach której je otrzymujesz (o pracę, zlecenia, dzieło, kontrakt czy np. działalność gospodarcza), Twoje comiesięczne zobowiązania (zarówno kredyty, jak i czynsz oraz inne opłaty) oraz Twoja dotychczasowa historia kredytowa. To właśnie dlatego opóźnienia w BIK mogą być przyczyną odmowy udzielenia Ci kredytu. Ale spokojnie: wiemy, jak temu zaradzić.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Przeczytaj również

  Dlaczego mój wynik w BIK jest tak ważny?

  BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, to prowadzona przez prywatną firmę baza, z której korzystają banki oraz inne instytucje finansowe, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Trafia tam informacja o każdym zaciągniętym przez Ciebie kredycie czy pożyczce, kredycie ratalnym i hipotecznym, limicie w koncie i na karcie kredytowej oraz o każdej chwilówce czy pożyczce pozabankowej. W ten sposób budujesz swoją historię kredytową, a banki i firmy pożyczkowe mogą w ten sposób ocenić, czy jesteś wiarygodnym klientem, który będzie spłacał swoje zobowiązanie.

  Przed zaciągnięciem praktycznie każdego nowego długu sprawdzany jest Twój wynik w BIK-u. Oczywiście im wyższy, tym większe Twoje szanse na uzyskanie finansowania na dobrych zasadach. Kiedy jednak spóźniasz się ze spłatą swoich zobowiązań, ta informacja również ląduje w Biurze Informacji Kredytowej i działa na Twoją niekorzyść. Dlatego terminowe uiszczanie należności jest tak istotne – może utrudnić Ci uzyskanie nowego kredytu na długie lata. Na szczęście jednak istnieją sposoby, aby tych kłopotów uniknąć.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w naszej dziedzinie

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Nie bój się skorzystać z pomocy

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  W Kredito wiemy, że każdemu z nas może podwinąć się noga – szczególnie w tych trudnych, nieprzewidywalnych czasach. Wiemy, że aby narobić sobie opóźnienń w BIK wystarczy jedna nieprzewidywana sytuacja, która niejednokrotnie nie jest nawet zależna od nas samych. Wiemy też, że konsekwencje nie do końca przemyślanych decyzji z przeszłości potrafią się ciągnąć za nami latami. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy i pozbycia się długów raz na zawsze.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełniasz wniosek na naszej stronie. Pamiętaj! To do niczego nie zobowiązuje, a pozwala nam na szybsze zorientowanie się w Twojej sytuacji.

  2. Analiza

  Analizujemy Twoją sprawę. Bierzemy pod uwagę wszystko, co wpływa na Twoją zdolność kredytową.

  strzałka

  3. Oferta

  Szacujemy, na co możesz sobie pozwolić i sprawdzamy, które oferty będą dla Ciebie najlepsze.

  4. Gotówka

  Z nami maksymalizujesz swoje szanse na otrzymanie kredytu z opóźnieniami w BIK.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Czy to się opłaca?

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowego finansowania, ale boisz się, że przez opóźnienia w spłacie dotychczasowych zobowiązań jesteś na straconej pozycji – odezwij się do nas! Przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy Ci realne, sprawdzone rozwiązania. Nie będziemy Ci mydlić oczu, ale przedstawimy Ci jasno, co musisz zrobić, aby osiągnąć swój cel.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Dlaczego warto podjąć współpracę z doradcą?

  Doradca kredytowy to osoba, która zajmuje się kredytami na co dzień, sprawnie porusza się w świecie bankowych ofert, kruczków w umowach i finansowego żargonu. Wie, gdzie w danym przypadku trzeba złożyć wniosek kredytowy, a gdzie będzie to tylko stratą czasu. Pomaga skompletować dokumenty, objaśnia całą procedurę i prowadzi Cię przez cały proces krok po kroku. Relacje, które dobry, pomocny doradca wypracował sobie z przedstawicielami banków, pozwalają niejednokrotnie na negocjowanie korzystniejszych warunków.

  Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z Kredito?

  Jesteśmy specjalistami z zakresu doradztwa bankowego i kredytowego. To, co robimy każdego dnia to nie tylko nasza praca, ale również i pasja – czerpiemy satysfakcję z pomocy naszym Klientom. Skąd wiemy, że jesteśmy aż tak skuteczni? Oprócz setek zadowolonych Klientów, za siebie mówią zarówno ich opinie, jak i fakt, że polecają nasze usługi swoim najbliższym, rodzinie i przyjaciołom. Ufają nam, ponieważ skutecznie pomogliśmy im wyjść ze spirali zadłużenia i uzyskać finansowanie, którego potrzebowali.

  Przykład reprezentatywny

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Nie pobieramy przedpłat.

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Kredyt z opóźnieniami w BIK

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA