Kredito > Wniosek online

Wniosek online

Odpowiedz na pytania w formularzu

I uzyskaj od nas ofertę

Szukasz najlepszego finansowania? Potrzebujesz kredytu lub pożyczki? Chcesz zamienić wiele zobowiązań w jeden kredyt? Chcesz pozbyć się długów?

 • Wypełnij formularz, a nasz ekspert kredytowy skontaktuje się z Tobą, maksymalnie w ciągu kilkunastu minut. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
 • Skutecznie pozyskujemy kredyty dla osób prywatnych, takie jak kredyt konsolidacyjny, kredyt oddłużeniowy, kredyt bez BIK czy bez zdolności kredytowej, a także pożyczki na spłatę chwilówek i innych długów.
 • Pomagamy również w uzyskaniu kredytów dla firm, w tym kredytów oddłużeniowych.
 • Udzielamy wsparcia w przypadku braku zdolności kredytowej, negatywnych wpisów w BIK czy niestandardowego zatrudnienia.
 • Mamy możliwość prowadzenia negocjacji na szczeblach decyzyjnych.

Ponad 91% skuteczności w uzyskiwaniu kredytów, najlepiej świadczy o naszym zaangażowaniu oraz możliwościach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – znajdziemy najlepsze rozwiązanie także dla Ciebie.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA