Kredyt oddłużeniowy

Kredito > Kredyty > Kredyt oddłużeniowy

Kredyt oddłużeniowy

Wyjdź z długów raz na zawsze!

Czym jest kredyt oddłużeniowy i czy naprawdę się opłaca?

Kredyt oddłużeniowy

Kredyt oddłużeniowy to produkt skierowany do osób, których domowy budżet napięty jest do granic możliwości, a wywiązywanie się z comiesięcznych zobowiązań staje się trudne – a czasem nawet niemożliwe. Oddłużanie kredytem to sytuacja, w której bierzemy kredyt na spłatę poprzednich zobowiązań i zamiast kilku lub kilkunastu rat kredytów, pożyczek czy chwilówek mamy jedną, dostosowaną do możliwości ratę.

Kredyt oddłużeniowy

Kredyt oddłużeniowy ma na celu uregulowanie Twoich długów – i właśnie dlatego zaciągany jest nowy kredyt, a z pozyskanych w ten sposób środków spłacane jest wcześniejsze zadłużenie. Nie musisz już więc co miesiąc martwić się kilkoma czy nawet kilkunastoma różnymi ratami – bo zostaje Ci tylko jedna. Co więcej, dzięki wydłużeniu okresu kredytowania jej wysokość będzie dostosowana do Twoich możliwości.

Kredyt oddłużeniowy

Jak można się domyślić, kiedy nasz domowy budżet ledwo dźwiga ciążące na nim zobowiązania, trudno jest zachować terminowość w spłacie ich wszystkich. Na szczęście taka sytuacja nie wyklucza możliwości pomocy poprzez uzyskanie kredytu oddłużeniowego. Zresztą, sama jego nazwa wskazuje, iż pomagać ma tym z nas, którzy zmagają się z trudnościami – i którzy chcą z tych trudności wyjść.

Kredyt oddłużeniowy

W Kredito pomożemy Ci uzyskać kredyt oddłużeniowy również w przypadku, w którym masz już opóźnienia w spłacie innych zobowiązań, a Twoja zdolność kredytowa pozostawia nieco do życzenia. Wiemy, jak działać w takich przypadkach, do jakich banków się zwracać i jak z nimi rozmawiać. Nasz Zespół to kilkanaścioro ekspertów w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w bankach oraz instytucjach finansowych.

Wniosek online

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

  Poznaj zalety kredytu oddłużeniowego

  Dlaczego warto rozważyć wystąpienie o kredyt oddłużeniowy?

  Po pierwsze

  Bo to realny i bezpieczny sposób na wyjście ze spirali zadłużenia. Nowym kredytem, o racie dostosowanej do Twoich możliwości i potrzeb, spłacamy Twoje dotychczasowe zobowiązania, a Ty znów masz czystą kartę.

  Kredyt oddłużeniowy

  Po drugie

  Kredyt oddłużeniowy przeznaczyć możesz na spłatę każdego rodzaju zobowiązań: od kredytów i pożyczek gotówkowych, poprzez kredyty ratalne, zadłużenie na karcie kredytowej i w limicie w koncie, aż po chwilówki.

  Kredyt oddłużeniowy

  Po trzecie

  Kredyt oddłużeniowy daje Ci motywację, aby już nigdy nie wpaść w podobną sytuację. Możesz odetchnąć – zarówno finansowo, jak i psychicznie – i sukcesywnie spłacać swój nowy kredyt.

  Kredyt oddłużeniowy
  Kredyt oddłużeniowy

  Pamiętaj o zdolności kredytowej!

  Czy mając opóźnienia w spłatach mogę pożegnać się z kredytem oddłużeniowym?

  Mamy dobrą informację: kredyt oddłużeniowy jest produktem niejako stworzonym dla osób, których zdolność kredytowa nie jest wysoka, a historia kredytowa – „idealna”. Przy obliczaniu zdolności kredytowej pod uwagę brane są nie tylko wpisy w BIK czy KRD, ale także wysokość Twoich dochodów i umowa, w ramach której je otrzymujesz; stałe wydatki oraz inne zobowiązania oraz wykonywany zawód. Oszacujemy Twoją zdolność kredytową i doradzimy, w których bankach warto składać wniosek o kredyt oddłużeniowy.

  Sprawdź zdolność kredytową

  Przeczytaj również

  Czym jest spirala zadłużenia i jak skutecznie z niej wyjść?

  Spirala zadłużenia to sytuacja, w której Twoje miesięczne wydatki są równe Twoim dochodom lub nawet je przekraczają. Niestety, sytuacja ta dotyczy znacznie większej części Polaków, niż mogłoby się nam wydawać: ze spłatą swoich zobowiązań ma problem prawie 3 miliony naszych rodaków! Z roku na rok wzrasta także procent zadłużenia w firmach pożyczkowych z tytułu tzw. chwilówek, czyli pożyczek na mniejsze kwoty i krótsze okresy spłaty, które sprzyjają nadmiernemu zadłużaniu się.

  Na szczęście jednak skuteczne wyjście ze spirali zadłużenia jest jak najbardziej możliwe, a jednym z najlepszych na to sposobów jest właśnie kredyt oddłużeniowy. W jego nazwie kryje się wszystko, co na początek trzeba o nim wiedzieć: celem jest spłata dotychczasowych zobowiązań i zastąpienie ich nowym kredytem o niższej, łatwiejszej do udźwignięcia racie. Przy zachowaniu dyscypliny i racjonalności wydatków gwarantuje to wyjście z matni zadłużenia.

  Dowiedz się więcej

  Nasza firma w liczbach

  Mamy ogromne doświadczenie w naszej dziedzinie

  zadowolonych klientów

  0

  zadowolonych klientów

  Pomogliśmy pozyskać kredyty i pożyczki dla około 750 klientów

  złotych

  0

  złotych

  Wartość łączna pozyskanych kredytów i pożyczek wynosi około 1 500 000 zł

  lat

  0

  lat

  Od 7 lat pomagamy naszym klientom pozyskiwać środki finansowe

  produktów

  0

  produktów

  Oferujemy szeroką gamę produktów finansowych dla osób zadłużonych i nie tylko

  Kredyt oddłużeniowy

  Kiedy ma sens i jest najskuteczniejszy?

  Kredyt oddłużeniowy

  Jeżeli chcesz, żeby kredyt oddłużeniowy faktycznie położył kres Twoim problemom finansowym, musisz traktować sprawę poważnie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że zachowanie dyscypliny i wywiązywanie się z harmonogramu spłaty kredytu oddłużeniowego to gwarancja wyrwania się ze spirali długów i wyjścia na prostą. To dlatego tak ważnym jest ustalenie Twoich potrzeb i możliwości oraz dostosowanie do nich wysokości miesięcznej raty.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  Jak to wygląda?

  Współpraca przebiega w 4 prostych krokach

  strzałka

  1. Kontakt

  Wypełnij wniosek na naszej stronie – do niczego nie zobowiązuje, ale pozwala nam lepiej i szybciej zorientować się w Twojej sytuacji.

  2. Analiza

  Nasi Doradcy przeprowadzają analizę Twojej sprawy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

  strzałka

  3. Oferta

  Wybieramy kilka ofert uwzględniających Twoje możliwości i potrzeby. Tłumaczymy, czym się różnią.

  4. Gotówka

  Pieniądze wędrują na Twoje konto. My jesteśmy z Tobą na każdym etapie wnioskowania o kredyt oddłużeniowy.

  Kredyt oddłużeniowy

  Czy to się opłaca?

  Kredyt oddłużeniowy

  A czy wyjście z długów raz na zawsze się opłaca? Oczywiście, że tak! Pomożemy Ci zdobyć finansowanie, dzięki któremu spłacisz swoje dotychczasowe zobowiązania i będziesz mógł/mogła uporządkować domowy budżet. Kredyt oddłużeniowy ma na celu pozbycie się kredytów, pożyczek, limitów w koncie czy na karcie kredytowej oraz pożyczek pozabankowych i chwilówek, których nie jesteś w stanie spłacać. Zastępujemy je jednym kredytem z jedną ratą, która nie sabotuje Twoich finansów.

  WYPEŁNIJ WNIOSEK

  O czym jeszcze muszę pamiętać, wybierając kredyt oddłużeniowy?

  O tym, że poprawienie sytuacji finansowej to jedno, a utrzymanie jej na bezpiecznym poziomie i dążenie do stabilizacji to drugie. Chodzi bowiem o to, aby kredyt oddłużeniowy traktować jako poważne, konkretne narzędzie, które służy wyższej sprawie – nie umożliwia zaś dalszego, beztroskiego zaciągania kolejnych zobowiązań. Wiemy, co mówimy: setki naszych Klientów wyszło na prostą właśnie za sprawą kredytu oddłużeniowego.

  Dlaczego warto zwrócić się o pomoc do Doradców Kredtio?

  W Kredito rozumiemy problemy i potrzeby naszych Klientów. Każdej sprawie przyglądamy się indywidualnie – bo wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków. Wytłumaczymy Ci wszystko, opowiemy na wszystkie pytania i przeprowadzimy Cię przez cały proces, krok po kroku. Pomożemy Ci w skompletowaniu dokumentów i komunikacji z bankiem. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie i doradzimy Ci, jak zarządzać finansami, aby następny kredyt oddłużeniowy nie był Ci już nigdy potrzebny.

  Przykład reprezentatywny

  Kredyt oddłużeniowy

  Jesteśmy biurem pośrednictwa kredytowego – działamy w imieniu klienta.

  Kredyt oddłużeniowy

  Nie jesteśmy związani umowami z bankami udzielającymi finansowania. Nie udzielamy kredytów i pożyczek ze środków własnych.

  Kredyt oddłużeniowy

  Nie pośredniczymy w uzyskiwaniu krótkoterminowych kredytów z terminem spłaty całej kwoty w terminie 60 dni ( lub krótszym ).

  Kredyt oddłużeniowy

  Nie pobieramy przedpłat.

  Kredyt oddłużeniowy

  Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 9,60%

  Kredyt oddłużeniowy

  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 144 miesięcy.

  Nasze wynagrodzenie jest płatne, na podstawie zawartej umowy pośrednictwa kredytowego, tylko w przypadku uzyskania kredytu/pożyczki, podpisania umowy kredytowej przez klienta i uruchomieniu środków przez bank lub instytucję finansową. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności m.in. od skomplikowania sytuacji, wkładu pracy i sytuacji finansowej – wynosi maksymalnie 19 % od kwoty faktycznie uzyskanego finansowania.

   

  Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie modelowym: kwota udzielonego kredytu netto ( do dyspozycji klienta) 120 000,00 zł, całkowita kwota kredytu brutto 126 302,49 zł, okres kredytowania 120 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne 7,9 % [zmienne], całkowity koszt kredytu wynosi 63 807,60 zł, w którego skład wchodzą: prowizja za udzielnie kredytu 6 302,49 zł, odsetki od kredytu 57 505,11 zł, koszt usług dodatkowych 0,00 zł, koszt zabezpieczenia kredytu 0,00 zł, przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,60 %, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi 183 807,60 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w Ty, spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem, oraz niezmienionych przez cały okres obowiązywania umowy: stopy oprocentowania kredytu oraz prowizji i opłat i uwzględnia oprocentowanie z chwili zawarcia umowy. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 01.10.2021 r.

  Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta po złożeniu wniosku kredytowego i przedstawieniu wymaganych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta i możliwości spłaty kredytu

  Sprawdź swoją zdolność kredytową

  Zanim złożysz wniosek o kredyt sprawdź swoje możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej z naszą pomocą jest bezpłatne, a może znacząco ułatwić Ci starania o kredyt. Zweryfikujemy o jak wysoki kredyt możesz się starać, jak wysoką ratę jesteś w stanie spłacać oraz gdzie złożyć wniosek, aby nie narażać się na decyzję odmowną.

  PRZEJDŹ DO KALKULATORA